درباره ما

 

رب گوجه فرنگی قوطی فلزی

به شکرانه و سپاس بیکران از نعمات خداوند و اعتقاد به یکتای بی همتا که تولید را مایه عزت و آبادانی و سربلندی ایران عزیز قرار داد.

شرکت تولیدی صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با برند های چی چی لاس و منجی و گراهانس با دو دهه تجربه در امر تولید و صادرات، با مدیریت جوان و با تجربه، توجه و ریزبینی به کیفیت بسیار بالا، تعهد در کار و رعایت کلیه اصول بهداشتی در کنار تولید، نیاز کارخانه را به استفاده از دستگاههای مدرنِ و مکانیزه رقم زد با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید و نیروی کارآمد و با بهره گیری از فناوری روز دنیا پیشگام در صنایع رب گوجه فرنگی، کنسروجات، سس، ترشیجات، شوریجات و انواع مربا و کمپوت می باشد. این مجموعه با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب توانسته است از ابتدا تمام مسائل داخلی و خارجی را برنامه ریزی و مدیریت نماید. این واحد به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان مواد غذایی شمال کشور در استان سرسبز مازندران محسوب می شود.

در حال حاضر هدف شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا، تولید محصولات عالی و با کیفیت و اصرار در استفاده از با کیفیت ترین محصولات استان ، نظارت بسیار دقیق و کنترل دایمی کیفیتِ محصول ورودی و تولیدی به همراه بهره گیری از بسته بندی هایی با بالاترین استانداردها، به عنوان اصول اولیه در نظر گرفته شده است و با حساسیت اعمال می شود. همچنین با تولید رب گوجه فرنگی در قالب انواع بسته بندی ها با توجه به نیاز بازار در وزن های خاص روانه بازار مصرف داخلی و خارجی نموده است.  از جمله کشورهای مصرف کننده محصولات این مجموعه شامل: عراق، روسیه، افغانستان، گرجستان، عمان، بلاروس، آذربایجان و افریقا می باشد. ما با هدف تولید مواد صددرصد طبیعی، امید داریم که بتوانیم در آبادانی میهن عزیزمان ایران قدمی نو برداریم. آنچه به عنوان افتخار و سرمایه اصلی ما محسوب می گردد، حرکت در جهت جلب و افزایش رضایت مندی مشتریان مشکل پسند داخلی و خارجی خود می باشد.

مدیران این شرکت برآنند تا با استعانت از پروردگار و با بهره گیری از توان پرسنل با تجربه و با تولید محصولاتی با کیفیت صادراتی و جهانی، نگاه خود را به بازار های خارج کشور معطوف نمایند، تا علاوه بر اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم ، باعث رونق تولید و اقتصاد کشور گردند. امید است با بهره گیری از این امکانات و عظم جدی مدیران این شرکت در تولید محصول با کیفیت، به این مهم دست بیابیم و در نهایت باعث سربلندی و اعتلای ایران اسلامی خود گردیم.